ENA SERIJA - PRAVI MODEL ZA VSAK PROSTOR
PLR-Silent Pro POSEBNA IZVEDBA
- posebna izvedba za šole in vrtce
- moč čiščenja do 3000 m³/h
- 900 m³/h pri glasnosti 40 dB*
PLR-Silent Pro POSEBNA IZVEDBA
- posebna izvedba za šole in vrtce
- moč čiščenja do 3000 m³/h
- 900 m³/h pri glasnosti 40 dB*
PROFESIONALNA SERIJA ČISTILCEV ZRAKA „PLR“
Serija čistilcev zraka „PLR“ je mobilna rešitev za čiščenje zraka v vrtcih in šolah. Čistilci zraka so na voljo v 5 različnih velikostih. Modeli so opremljeni s HEPA H14 filtri in UV-C lučko (opcijsko). Mobilni čistilci zraka iz aerosolov v zraku odstanjujejo viruse in bakterije.
Pridobi ponudbo
POSEBNOSTI
Tiho delovanje
glasnost delovanja se odvisno od modela giblje med 33 - 66 dB(A)
Visoka zmogljivost
naši čistilci zraka prečistijo do 5.000 m³/h
Enostavno vzdrževanje
za menjavo filtrov ne potrebujete orodja ali strojnih tehnikov
MOŽNOST DODATNIH VARNOSTNIH FUNKCIJ
PRIZNANI ČISTILCI ZRAKA ZA ŠOLE IN VRTCE

Čistilec zraka za vrtce

Čistilec zraka za šole
Otroški vrtec v kraju Borken v Nemčiji uporablja za čiščenje zraka, ter zaščito otrok, zaposlenih in obiskovalcev čistilec zraka PLR-Silent.
Waldorfska šola v kraju Münster v Nemčiji, je svoje prostore opremila s skupna 34 čistilci zraka PLR-Silent.
POTRJENA UČINKOVITOST ČISTILCA ZRAKA PLR-SILENT
Učinkovitost čistilca zraka je bila potrjena na testu učinkovitosti s strani Inštituta za gradbeno fiziko IBP. V poustvarjeni učilnici, se je po 45 minutah delovanja čistilca zraka, količina virusov v zraku zmanjšala za 99,43 %.